Festival LODENICA - 30.8. až 1.9.2018 Piešťany


Lodenica oslavuje 20. výročie fungovania! Priaznivci dobrej hudby sa v Autocampingu Lodenica v Piešťanoch tentokrát stretnú v termíne 30.8. až 1.9. 2018. Zahrať príde český folkový fenomén Jaromír NOHAVICA. Okrem ikony českého pesničkárstva ohlásili organizátori aj ďalšie skvelé mená! Tešiť sa môžete na anglickú legendu The Sweet, na české kapely Čechomor, Jelen, na Ivana Mládka a Banjoband, Františka Nedvěda, Lenku Filipovú, Pavla Hammela, skupiny IMT Smile, HEX, Hrdza, Slniečko či Bukasový Masív. 


Vstupenky na Lodenicu sú k dispozícii v sieti www.ticketportal.sk. Cena vstupenky je 20,- Eur na jeden deň, permanentka stojí 30,- Eur. K dispozícii je aj VIP vstupenka za 70,- Eur.


Nenechajte si ujsť festival Lodenica v termíne 30.8. až 1.9.2018. Ak si chcete zabehať a ešte aj zadarmo sa zabaviť na festivale, tak sa nezabudnite zaregistrovať na Lodenica Run a prihláste bezplatne aj svoje deti. Nultý ročník behu Lodenica Run sa uskutoční v sobotu 1. septembra v areáli Lodenica v Piešťanoch. Všetci pretekári, ktorých počet je obmedzený na 200 bežcov, dostanú vstupenky na sobotu 1. septembra zdarma.


Tento rok zaviedol festival aj novinku pre milovníkov karavanov. Miesta na karavan sa dajú zakúpiť vopred za poplatok 15,- Eur. V cene je miesto priamo v areáli a pripojenie na elektrickú energiu. Prísť treba najneskôr vo štvrtok.

Adresa

Mediálna a kultúrna spoločnosť Topoľčany, s.r.o.

Rádio TOPOĽČANY
Obchodná 1
955 01 Topoľčany

www.kulturato.sk