Divadelné predstavenie ČERT a KÁČA na Topoľčianskom hrade


Tajomná atmosféra topoľčianskeho hradu podfarbená svitom hviezd na nočnej oblohe, vo svetle faklí a sviečok čaká návštevníkov v piatok 14. a v sobotu 15. júna 2019, kedy sa hradné nádvorie zmení na naozajstné peklo plné čertov.

Tesárski divadelníci si pripravili príbeh takej obyčajnej dedinskej dievky Káči, ktorá má už najlepšie roky za sebou a hoci (ako sama hovorí) aj pekná je, aj šikovná, aj celkom majetná, lenivá tiež nie je....nikto ju nechce. Na dedinskom jarmoku sa nenašiel mládenec, ktorý by bol ochotný s ňou tancovať. Nešťastná Káča...aj s čertom by tancovala, len keby mohla.... A tak sa aj stalo. Čert Kleofáš ju vezme do pekla a tam je zrazu všetko naopak. Peklo sa stalo ozajstným peklom aj pre skúsených pekelníkov. Káča je ešte horšia ako samotný vládca pekiel, všetkých preháňa, núti robiť... A kto to kedy videl, aby čert pracoval. To už je naozaj priveľa. Čerti sa rozhodnú skončiť s vládou protivnej ženskej a zakročiť. Ale ako?
Ak sa chcete dozvedieť ako sa to skončí a zaujala Vás aj predstava stráviť krásny kultúrny večer na Topoľčianskom hrade v zajatí histórie, hviezd a divadla, lístky sú už v predpredaji.

Viac informácií rada poskytne p. Mária Bagová na čísle: 0905 640 478.

Adresa

Mediálna a kultúrna spoločnosť Topoľčany, s.r.o.

Rádio TOPOĽČANY
Obchodná 1
955 01 Topoľčany

www.kulturato.sk