Divadelné predstavenie LÚČNA ROZPRÁVKA


7.júla sa zmení Topoľčianský hrad na lúku plnú kvetov a chrobákov. Divallo Tesáre si pre vás pripravilo rozprávkovú hru o živote a trampotách malých, veľkých či obrovitých lúčnych obyvateľov.

Príbeh začína v jedno obyčajné ráno, keď slniečko svojimi lúčmi zobudí včielky, motýle, lienky...najskôr to vyzerá na úplne všedný deň. Ale to sa zmení príchodom nového obyvateľa lúky, ktorým je malá, usmievavá lienka. Na tom by nebolo nič divné, keby ta lienka nebola iná. Veď kto kedy videl lienku s bielymi bodkami. Niekomu sa to zdá zvláštne, niekomu sa to páči, ale dve pubertiacke lienky si myslia že je to odporné a hundrú na všetkých a na každého. Ale nie je to len závisť? Dokážu prijať fakt, že niekto iný je zaujímavejší ako oni? Čo ostatní obyvatelia lúky? Budú sa vedieť hrať aj bez tých dvoch hundrošov? Určite s tým budú mať dosť roboty a k tomu sa musia ešte postarať aj o malú uplakanú včielku Timi. Dokážu to?

To všetko sa dozviete, keď prijmete pozvanie na divadelné predstavenie Lúčna rozprávka. A prísť by ste mali, pretože chrobáčikovia budú potrebovať aj vašu pomoc. Musia predsa poraziť zlého nepriateľa.
Ale PSSST, viac vám už nepovieme.... Viac sa dozviete ak prídete 7.júla o 16:00 hod. na Topoľčiansky hrad.

Adresa

Mediálna a kultúrna spoločnosť Topoľčany, s.r.o.

Rádio TOPOĽČANY
Obchodná 1
955 01 Topoľčany

www.kulturato.sk